Академик Акмал Саидов билан “Янги Ўзбекистон стратегияси ва юридик таълим” мавзусида учрашув ташкил этилади
Тошкент давлат юридик университетида Олий Мажлис Қонунчилик палатаси Спикерининг биринчи ўринбосари, Инсон ҳуқуқлари бўйича Миллий марказ директори, академик, юридик фанлар доктори, профессор Акмал Саидов билан учрашув ўтказилади.
“Янги Ўзбекистон стратегияси ва юридик таълим” мавзусида ўтказилаётган учрашув эркин суҳбат тарзида ташкил этилади ва 23-апрел 09:30 да университет катта мажлислар залида бошланади.
Учрашувда барча талаба ва профессор-ўқитувчилар иштирок этиши мумкин.
Тадбирда иштирок этишни истаганлар қуйидаги линк орқали рўйхатдан ўтиши лозим: https://forms.gle/YuRAgCz6cnDnJBi1A

Будет организована встреча с академиком Акмалем Саидовым на тему «Стратегия Нового Узбекистана и юридическое образование»
В Ташкентском государственном юридическом университете состоится встреча с первым заместителем Спикера Законодательной палаты Олий Мажлиса, директором Национального центра по правам человека, академиком, доктором юридических наук, профессором Акмалем Саидовым.
Встреча на тему «Стратегия Нового Узбекистана и юридическое образование» пройдет в форме открытого диалога и начнется 23 апреля в 09:30 в большом конференц-зале университета.
Во встрече могут принять участие все студенты и преподаватели.
Желающим принять участие в мероприятии необходимо зарегистрироваться по ссылке: https://forms.gle/YuRAgCz6cnDnJBi1A